Crossbody bag Barcelona

00132
4 900Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Pohodlné, stylové a připravené na každodenní nošení. Tato crossbody kabelka z pravé kůže je univerzální a nadčasový perfektní prostor pro přenášení vaší peněženky, telefonu a dalších věcí.
  • Ručně vyrobená, 100% z pravé hovězí kůže, Crossbody taška vyrobená tak, aby vydržela.
  • Nastavitelný kožený popruh Pro všestrannost / nastavitelný na levé nebo pravé straně.
  • Uzavírá se na kvalitní kovový zip.
  • 2 vnější kapsa.

Comfort, stylish and ready for everyday wear. This genuine leather crossbody bag is versatile and timeless perfect space to carry your wallet, telephone and more.

  • Handcrafted, 100 % Made from genuine cowhide Crossbody Bag made to last.
  • Adjustable leather Strap For Versatility / adjustable in the left or right side.
  • Closed with a metallic high-quality zip.
  • 2 Externals pocket.
  • W13cm x H20cm x D4cm
Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.