Custom made shoes / Boty Na Míru Voucher

SKU 00055
9 850Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Originální nadčasový dárek, dát zážitek na zakázku.

Ručně šité jedinečné boty na míru z prvotřídních materiálů a to vše podle představ a přání zákazníka.

Objednejte si schůzku a můžete si vybrat jakýkoli model z našeho katalogu a my ho vyrobíme ve vaší velikosti a preferované barevné kombinaci osobně v mém ateliéru v Praze.

  • Platnost voucheru: 3 měsíce
  • Platí pro jakýkoli model pod cenou voucheru.
  • Toto je digitální dárková karta. Po zakoupení obdržíte e-mail s dárkovou kartou a pokyny, jak ji používat

An original a timeless present, give the experience of the custom made.

Hand-sewn unique shoes made of first-class materials, all according to the customer's ideas and wishes.

Book an appointment and you can choose any model of our catalog and we will make it in your size and preferred color combination personally in my atelier in Prague.

  • voucher validity: 3 months
  • Applies for any model below the price of the voucher.
  • This is a digital gift card. After the purchase, you will receive an email with the gift card and instructions on how to use it.


Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.