KOŽENÝ NÁRAMEK ČERNÝ

SKU 00096
420Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Náramek Lucky je jednoduchý módní doplněk s elegantním designem vhodný pro muže i ženy. Jednoduchý styl a nadčasový design dokonale popisují tento náramek z pravé kůže.
 • Délka: univerzální 20 cm
 • Šířka: 10 mm x 2 mm
 • Barva : černý
 • Uzávěr je tenká kvalitní magnetická spona, která je vybavena silným magnetem a dvěma malými háčky, aby jej nebylo možné náhodně otevřít .Tenký, vysoce kvalitní italský magnetický klip. ( starožitné postříbřené )
 • Vyrobené v České republice
 • Magnetické zámky nejsou vhodné pro osoby s kardiostimulátorem!

Lucky bracelet is a simple fashion accessory with an elegant design suitable for both men and women. The simple style and timeless design perfectly describe this genuine leather bracelet.

 • Length: universal 20 cm
 • Width: 10 mm x 2 mm
 • Color: black
 • The closure is a thin high-quality magnetic clip, which is equipped with a strong magnet and two small hooks so that it cannot be accidentally opened. A thin, high-quality Italian magnetic clip. (antique silver plated)
 • Made in the Czech Republic
Magnetic locks are not suitable for people with pacemakers!
Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.