Madrid messenger bag/backpack Azur

SKU 00133
4 600Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Vyrobeno z přírodní italské kůže, zpracované bez chemikálií nebo chromu, ručně šité, v přírodní barvě v Praze . Je navržen tak, aby chránil to, co je uvnitř, poskytuje ideální prostor pro dokumenty nebo váš notebook. Jedinečný model na trhu přispívá k dlouhé životnosti.
Tento model lze nastavit jako batoh nebo brašnu.
Material: Kvalitní hovězí kůže

Robustní nastavitelný kožený ramenní popruh

Barva: koňaková barva + modrá
kožené pásky

velikost pro 14 "notebooky


Made from natural Italian leather, processeced without chemicals and chrome, hand-stitched, in natural color. Made to protect what's inside, it provides the perfect space for documents or your laptop. The unique model on the market contributes to a long life.

This model can be set as a backpack or messenger bag.
Material : Genuine tanned 2mm leather
Adjustable leather shoulder straps
Color: cognac color + blue
size for 14 "laptops
Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.