Pouzdro na sluneční/dioptrické brýle Cyklus

00185
1 200Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Buďte originální a chraňte své sluneční brýle nebo brýle s tímto originálním a designovým pouzdrem se zaoblením a siluetou inspirovanou v nekonečnem.

  • Vyrobené ze silné 1,5 mm pravé italské kůže.
  • Ručně barvené a vyrobené bez použití chromu.
  • Chytrý a čistý design z jednoho kusu kůže.
  • Snadné otevírání a zavírání z jakékoli strany.
  • Vyrobeno v Praze z prvotřídních materiálů.

Be original and protect your sunglasses or glasses with this unique and designed case with rounding siluet, inspired in the infinite.

  • Hand tintured and made with free chrome genuine leather.
  • Clever and clean design in one piece of leather.
  • Made to protect your glasses with access from any side.
  • Handmade in Prague with premium materials.
Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.