Seul mini taška / minibag

SKU 00149
2 900Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Mini taška určená k přenášení vašich nezbytných věcí, vybavená odnímatelným držákem na karty s kapsou na zip + prostorem pro váš mobilní telefon nebo jakoukoli jinou věc.

- Jednoduchý, ale elegantní design pro sofistikovaný vzhled.

- Vyrobeno v Praze z pravé toskánské kůže bez chromu.
- Vybaveno odnímatelným pruhem pro nošení nebo bez na použití jako peněženka ve vaší oblíbené tašce.

Mini purse, made to carry your essential objects ,equiped with a removable card holder with a pocket with zipper + space for your cellphone or any other belonging.
- Made in Prague from genuine tuscan leather without chrome.

- Equiped with a detachable stripe to carry or without to use like a wallet inside your favourite bag.

Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.