Silver ginkgo earings

00181
1 400Kč
Vyprodáno
1
Podrobnosti o produktu

Kožené náušnice ve tvaru listů ginkgo biloby. Vyrobeno z pravé prémiové kůže bez chromu zdobené stříbrem.

Každý kus je ručně zdobený stříbrnými lístky, takže jeho vzor je jiný a jedinečný.
  • Díky kůži jsou náušnice i přes svou velikost velmi lehké, nezatěžují ucho a vydržíte s nimi hravě celý den
  • Náušnicové puzety ze stříbra.
  • Ručně vyráběné v Praze.

Leather earings in the shape of ginkgo biloba leafs. Made from genuine chrome free premium leather decorated with silver.
Each piece is decorated with silver leafs by hand so its pattern is different and unique.
  • Thanks to the leather, the earrings are very light despite their size, they do not weigh down the ear and you can comfortably wear them all day.
  • Ear studs made of silver
  • Handcrafted in Prague.
Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.