Ursus clutch black

00066
7 900Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

My best and most beautiful clutch. Made of genuine natural leather without chrome. A unique shape inspired by the animal world and organic lines. It can be held in the hand for a more elegant style or used with a detachable leather strap.

  • The bag has one small inner pocket and one outer pocket with a classic metal lock. Not only a bag, but also a sculpture to be worn
  • The dimensions of the envelope are 17x 15 x 10 cm
  • For carrying in the hand or over the shoulder thanks to a removable leather strip with a length of 120 cm.
  • Made of natural genuine leather without chemicals and chrome in Prague
  • Surface treatment with a hydrophobic preparation based on beeswax.

Moje nejlepší a krásnější psaníčko. Vyrobeno z pravé přírodní kůže bez chromu. Unikátní tvar inspirovaný zvířecím světem a organickými liniemi. Může být držen v ruce pro elegantnější styl nebo použit s odnímatelným koženým popruhem.
Taška má jednu malou vnitřní kapsu a jednu vnější kapsu s klasickým kovovým zámkem. Nejen taška, ale i socha na nošen
  • Rozměry obálky jsou 17x 15 x 10 cm
  • Pro nošení v ruce nebo přes rameno díky odnímatelnému koženému pruhu o délce 120 cm.
  • Vyrobeno z přírodní pravé kůže bez chemikálií a chromu v Praze,
  • Barva: natur
  • Povrchová úprava hydrofobním přípravkem na bázi včelího vosku.


Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.