Lyra bracelet zafir

00201
1 900Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Náramek je vyroben z pravé speciální kůže byzancio s metalickou povrchovou úpravou. Bohatý tvar inspirovaný geometrií galaxii. Díky jasnému a lesklému vzhledu jsou barvy jedinečné a bohaté a vzhled se mění v závislosti na blesku.
Použitá kůže je dokonalou synergií klasické kůže vyčiněné rostlinami a uměleckých metod zpracování, které Conceria Puccini vytváří, když se inspiruje uměním.
  • Univerzální a flexibilní velikost díky své geometrii.
  • Ručně vyráběné v Praze.

The bracelet is made from genuine special leather byzancio with a metallic finish. A rich shape inspired by the geometry of the galaxies. With a bright and shiny look, the colors are unique and rich, and the appearance changes depending on the lightning.

The leather used is the perfect synergy of classic vegetable-tanned leather and the artistic processing methods that Conceria Puccini creates looking at Art for inspiration.

  • Universal and flexible size thanks to its geometry.
  • Handcrafted in Prague.
Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.