Kožený obal na A5 zápisník/Moleskine black

00113
3 300Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Uchovávejte svůj notebook a hodnoty na jednom místě. Náš ručně vyrobený kožený extra velký Moleskine, velikost A5 / iPad Mini je dokonalým obal, jak uložit své každodenní náležitosti pro práci, studium nebo osobní použití.

.

Chrání nejen vaše zařízení a majetek před nárazy a poškrábáním, ale také je udrží v bezpečí v jednom stylovém portfoliu.Voyager má 4 hlavní kapsy na levé straně; jedna velikost pasu / A6, jedna velká vnitřní kapsa na telefon nebo malý zápisník a dva držáky karet.

.

Na pravé straně hlavní kapsa na A5 zápisník nebo agendu velikosti Moleskine. Je vybaven 2 vnitřními držáky na pera a jedním externím pro rychlý přístup.

Obal má elegantní opasek, který se přizpůsobí velikosti a chrání vaše portfolio a věci, a jeden odnímatelný držák kožených proužků, aby byly vaše ruce volné.

* Získejte zdarma notebook A6 a A5

*Zapište si iniciály svého přání a vytvořte svůj notebook jedinečný.

Materiál:

  • 100% velurová 1.4 mm hovězí kůže + přírodní hovězí třísločiněná kůže
  • Ručně šité pomocí voskované polyamidové nitě
  • Barva: černý


Tato nadčasová barva je bestsellerem mezi všemi našimi položkami. Je to klasická hnědá pekanová barva, tmavší než pálená, s hlubokými čokoládovými tóny

Velikost:

  • 17 x 23 cm

Keep your notebook and values safe and secure in one place. Our Handmade Leather Extra Large Moleskine, A5 size and iPad Mini Cover is the perfect way to store your everyday essentials for work, study or personal use . It will not only protect your device and possessions from bumps and scratches, it will keep them safe and secure in one stylish portfolio.

Voyager has 4 main pockets on the left size ; one passport size/A6 , one large internal pocket for your telephone or small notebook and two card holders. On the right side a main pocket to hold a Moleskine/ A5 size notebook or agenda. Is equiped with 2 internal pen holder and one external for fast access.

The cover has an elegant belt in order to adjust to size and protect your portfolio and belongings and one removable leather stripe holder in order to keep your hands free.

* Receive for free + A5 and A6 notebook

* Write down the initials of your wish and make your notebook unique.

Material:

100% velour 1.4 mm cow leather + Hand stitched using waxed polyamide thread

color : black

This timeless color is a bestseller among all our items. It's a classic brown pecan color, darker than tan, with some deep chocolate tones.

Size

6.7 x 9.1 inches (17 x 23 cm)


SHIPPING AND RETURNS CONDITIONS

Uložte tento produkt na později