Aura bag

00197
12 800Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Taška z pravé přírodní kůže. Jedinečný tvar vyrobený z plisované kůže, tvar a geometrie plná organických linií. Lze jej držet v ruce pro elegantnější styl nebo použít s odnímatelným koženým páskem.
  • Vyrobeno z přírodní pravé kůže v Praze.
  • Kovové komponenty ve zlaté barvě
  • Povrchová úprava hydrofobním přípravkem na bázi včelího vosku.
  • Barva: perleťově bílá.

Bag of genuine natural leather. A unique shape made from pleated leather, shape and geometry full of organic lines. It can be held in the hand for a more elegant style or used with a detachable leather strap.

  • Made from natural genuine leather in Prague.
  • Metallic components in golden color.
  • Surface treatment with a hydrophobic preparation based on beeswax.
  • Color: pearl white.


Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.