Kožený řemínek k hodinkám / New Leather watch strap

00077
1 100Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Dopřejte svým hodinkám nový život a vzhled. Nabízíme ručně vyrobený kožený řemínek ve vaší oblíbené barvě. Vyrobeno z přírodní kůže ručně šité, tónované a chráněné včelím voskem. Vyrobeno z italské kůže bez chrómu a chemikálií.
Jak to funguje:
  • Přiveďte nebo odešlete hodinky do našeho ateliéru v Praze, vyberte si jejich barvu a do 48 hodin obdržíte hodinky v novém vzhledu.
  • Zaručujeme bezpečnost vašich hodinek.
  • Možnost barev: černá - koňaková - tmavě hnědá - tmavě modrá - bordó - zelená


______

Give to your watch a new life and look.We offer handmade genuine leather strap in your favourite colour . Made from natural leather hand stitched, tinted and protected with bee's wax. Made from Italian leather without chrome and chemicals.
How it works:
  • Bring or send your watch to our atelier in Prague, choose your color and in 48 hours you will receive your watch back with a new look and life.
  • We guaratinty the security of your watch.
  • Possibility of colors : black - cognac - dark brown - dark blue - bordeaux - green
Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.