Mini peněženka na mince ORIGAMI

00176
780Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Tato mini peněženka na mince je praktickým řešením pro přenášení malých předmětů, jako jsou mince, léky nebo sluchátka. Má minimalistický design s použitím origami, ale s použitím pravé kůže. Tento malý předmět je navržen tak, aby se dal rozšířit a také může být použit jako klíčenka.

  • Materiál: měkká pravá italská kůže
  • Ručně vyráběné v Praze.
  • Limitovaná edice

This mini purse for coins is a practial solution to carry your small objects like coins, medicine or headphones. It has a minimalistic design using the origami but using genuine leather. This small object is designed to expand and as well can be used as a keychain.
  • Material : soft geuine italian leather
  • Handcrafted in Prague.
  • Limited edition
Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.