Orchis bag

00141
14 800Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Taška z pravé přírodní kůže bez chromu. Jedinečný tvar inspirovaný tvarem a geometrií orchidejí plný organických linií. Lze jej držet v ruce pro elegantnější styl nebo použít s odnímatelným koženým páskem.

Taška má dvě přihrádky, hlavní a větší a jednu vnější zakomponovanou vnější kabelku s klasickým kovovým zámkem. Nejen taška, ale i plastika k nošení

Rozměry : 25x 12 x 12 cm

Pro nošení v ruce nebo přes rameno díky odnímatelnému koženému pásku o délce 120 cm.

Vyrobeno z přírodní pravé kůže bez chemie a chromu v Praze,

Černá barva

Povrchová úprava hydrofobním přípravkem na bázi včelího vosku.

Kabelka na zakázku: Doba výroby po objednání 15 - 20 dní + doprava

Bag of genuine natural leather without chrome. A unique shape inspired by the orchids shape and geometry full of organic lines. It can be held in the hand for a more elegant style or used with a detachable leather strap.

The bag has two compartments, the main and bigger one and one external incorporated external purse with a classic metallic lock . Not only a bag, but also a sculpture to be worn

The dimensions of the envelope are 25x 12 x 12 cm

For carrying in the hand or over the shoulder thanks to a removable leather strip with a length of 120 cm.

Made of natural genuine leather without chemicals and chrome in Prague,

Color: black

Surface treatment with a hydrophobic preparation based on beeswax.

Handbag make to order: Time of production after ordering 15 - 20 days + shipping


Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.