Riga backpack black

00161
8 600Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

S naším unisex stylovým koženým batohem můžete mít své věci na cestách vždy po ruce! Disponuje jedním velkým úložným prostorem.Naše taška z pravé kůže ochrání vaše věci, když budete na cestách. Batoh je vyroben z pravé kůže v Praze.

Kožený batoh je opatřen pohodlnými ramenními popruhy, jejichž délku je možné upravovat dle potřeby. Můžete si ho tak s sebou vzít všude, kam se vydáte.,elegantně a snadno ho sladíte s jakýmkoliv outfitem.
Barva: čokoládová barva + přírodní barevné pruhy
Materiál: pravá kůže , kožené popruhy s vnitřní kapsou, velikost pro 14" notebooků

With our unisex stylish leather backpack you can always have your things on hand on the go! It has one large storage space. Our genuine leather bag protects your belongings when you're on the go. The backpack is made of genuine leather in Prague.
The leather backpack is equipped with comfortable shoulder leather straps, the length of which can be adjusted as needed. You can take it with you wherever you go, elegantly and easily matching it to any outfit.
Color:chocolate color + natural color stripes
Material: genuine leather, leather straps with inner pocket

size for 14 "laptops

Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.