Vega bag

00196
19 800Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Taška Vega je ručně vyráběná v Praze z pravé italské 2mm tvrdé kůže, aby si zachovala svůj jedinečný tvar, za použití stejné technologie výroby obuvi a obšití.
  • Futuristický tvar inspirovaný vesmírem.
  • Vyrobeno z přirozeně vyčiněné kůže s patinou vosku, která dodává krásný lesk.
  • Středně velká taška vybavená vnitřní kapsou a uzavíratelná na magnet a kožený popruh

Vega bag is handcrafted in Prague from genuine italian 2mm hard leather in order to mantain its unique shape, using the same techonology of shoemaking and stitched around.
  • Futuristic shape inspired in the universe.
  • Made from naturally tanned leather with a patina of wax to give a beautiful shine.
  • Medium size bag equipped with an internal pocket and closed with a magnet and a leather strap


Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.