mini peněženka / pouzdro na karty - miniwallet

00186
590Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Mini peněženka z pravé italské kůže, s praktickým a minimalistickým designem z jednoho kusu. Super tenká velikost ideální pro vaši kapsu. Vybaven půlkruhem pro vaše klíče. Vyrobeno ve 12 jedinečných barvách.

  • Zapínání na dve cvočky, není použito ani šití, ani lepení
  • Ruční výroba
  • Minimalistický design
  • Prostor na karty , bankovky ,mince.
  • Vyrobeno v Praze

Mini Wallet made from genuine italian leather, with practical and minimalist design from one piece. Super slim size perfect for your pocket. Equipped with a halfring for your keys. Made in 12 unique colors.

  • Fastening with two studs, neither sewing nor gluing is used
  • Hand made
  • Minimalist design
  • Space for cards, banknotes, coins.
  • Made in Prague


Uložte tento produkt na později

“Kožené boty s ekvádorským šmrncem.

 Mladý designér vzkřísil v Praze rodinnou tradici” Hospodářské Noviny.

“Leather shoes and bags with Ecuadorian roots. 

A young designer resurrected a family tradition in Prague”

“Ekvádorský designér našel inspiraci v moravském folkloru. Šit klasickou obuv je pro mě nuda, rika Fernando Echeverria” Czechdesign. 

Obuv jako umění :

Proč používáte tradiční techniky výroby obuvi?

Pro mě je velmi důležité oživit obuvnictví. Většina obuvníků v Praze ale i Evropě je skvělých, jsou to řemeslníci. Ale je nesmírně těžké změnit jejich názor. Mají v hlavě jasně dané, jak se bota může vyrobit a jak má vypadat. Taková bota je technicky dokonalá. Já jako designér ale potřebuji inovovat, objevovat nové cesty a porušovat pravidla. Pro ostatní jsem možná divný, že vytvářím divné boty a nedodržuji pravidla.

Footwear as art :

Why do you use traditional shoemaking techniques?

It’s very important for me to revive shoemaking. Most shoemakers in Prague and Europe are great, they are craftsmen. But it is extremely difficult to change their minds. They have a clear idea in their head of how a shoe can be made and what it should look like. Such a shoe is technically perfect. But as a designer, I need to innovate, discover new ways and break the rules. For others, I may be weird that I make weird shoes and I don’t follow the rules.

“My freedom and passion is breaking the rules of how a shoe or a bag should look like. Im not only a maker but a creator ”. Fernando.


“Vyjádřením mé svobody a vášně je porušování pravidel, jak má bota nebo taška vypadat. Nejsem jen tvůrce, ale také inovátor.” Fernando.